تلفن: 32222476-058  /  همراه: 09151875277 - 09122865190           ورود مدیریت سایت

معرفی دفتر ترجمه رسمی اترک

در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، دفتر ترجمه رسمی ۹۲۳ (بجنورد – انگلیسی)، توسط آقای علی رمضانی مترجم رسمی قوه قضائیه و عضو کانون مترجمان رسمی ایران، در شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی افتتاح شد تا شهروندان و هم استانی های محترم بتوانند خدمات مورد نیاز خود در زمینه ترجمه رسمی را در کمترین زمان و با کمترین هزینه در شهر بجنورد دریافت نمایند. دفتر ترجمه رسمی اترک مفتخر است صفر تا صد فرآیند ترجمه رسمی را بدون ارسال به شهرهای اطراف، و در شهر بجنورد انجام دهد.

برای مشاهده اطلاعات آقای علی رمضانی، مترجم مسئول دفتر ترجمه رسمی انگلیسی شماره ۹۲۳ (اترک – بجنورد)، در سایت سنام مربوط به قوه قضائیه اینجا را کلیک کنید و در فرم جستجو در قسمت شماره پروانه، شماره ۹۲۳ را وارد کرده و کلید جستجو را کلیک کنید.

برای مشاهده اطلاعات آقای علی رمضانی، مترجم مسئول دفتر ترجمه رسمی انگلیسی شماره ۹۲۳ (اترک – بجنورد)، در سایت کانون مترجمان رسمی ایران، اینجا را کلیک کنید.

اپلیکیشن اندرویدی وiOS اترک

اپلیکیشن اندرویدی دارالترجمه آنلاین اترک را از کافه بازار دریافت کنید. برای مشاهده نسخه وب اپ iOS  بر روی آیکون iOS کلیک کنید.

مراحل کار

 پس از ثبت سفارش بصورت حضوری و تحویل اصل مدارک به دفتر ترجمه رسمی اترک، ترجمه رسمی مدارک شما بر روی سربرگ مترجم رسمی قوه قضائیه آغاز می شود، سپس ترجمه ها پلمپ شده و برای اخذ تاییدات مورد نیاز به دادگستری بجنورد و نماینده محترم وزارت امور خارجه در بجنورد ارسال می شود. در شرایط عادی تمامی این مراحل طی دو تا سه روز کاری انجام پذیر است.

اولین (و تنها) دفتر ترجمه رسمی

شایان ذکر است که دفتر ترجمه رسمی انگلیسی شماره ۹۲۳، اولین دفتر ترجمه رسمی انگلیسی در بجنورد و خراسان شمالی است و در حال حاضر تنها دفتر ترجمه رسمی انگلیسی در بجنورد و خراسان شمالی است که تمامی مراحل مربوط به ترجمه رسمی اسناد و مدارک و اخذ تاییدات مورد نیاز را در بجنورد و بدون ارسال به شهرهای دیگر انجام می دهد.

خودکفایی شهرمان بجنورد

مفتخریم با تاسیس دفتر ترجمه رسمی ۹۲۳ (بجنورد – انگلیسی)، گامی کوچک به سوی خودکفایی شهرمان بجنورد و خراسان شمالی برداشته ایم. تا کنون برای دریافت خدمات ترجمه رسمی انگلیسی، به شهرهای دیگر همچون مشهد و تهران وابسته بودیم، اما از این پس تمامی این خدمات در شهر بجنورد قابل دریافت است.